4 טיפים לשיפור איכות המאבטחים בכל חברת אבטחה

13.11.2014

חברת אבטחה טובה היא חברת אבטחה שמעסיקה שומרי ראש, מאבטחים אישיים ומאבטחי מתקנים באיכות גבוהה – אך כאשר אנחנו אומרים "כוח אדם איכותי", למה אנחנו מתכוונים? איך נמדדים ביצועיה של חברת אבטחה? הנה כמה נקודות שאותן ניתן לבצע באופן שוטף כחלק מפעילות החברה, על מנת לשפר את המוכנות של המאבטחים בשגרה – וגם ברגעי האמת.

  1. שיפור איכות המאבטחים

    כך תשפרו את איכות המאבטחים (stockimages)

    בצעו ביקורות ופיקוח על המאבטחים – חברת אבטחה טובה היא כזו שמפקחת באופן קבוע על עובדיה, והדבר כולל גם ביקורות פתע בעת הצורך. כל עובד, בין אם הוא עובד במשרד, עצמאי או מאבטח, כאשר אין עליו פיקוח מתמיד, עלול להרגיש כי תפקידו אינו קריטי ולכן עלול להרשות לעצמו 'להקל ראש'. כשמדובר באבטחה, מניסיוננו, אין מקום להקלת ראש. לכן, מומלץ לבצע בדיקות רנדומליות ואף במקרים מסוימים לעקוב אחר העובדים באמצעות מערכות טכנולוגיות שונות.

  2. שפרו את ההדרכה בחברה – אם אתם לא מרוצים מרמת האבטחה של המאבטחים בחברתכם, קיים סיכוי לא קטן שהאימונים שלהם או הדרכתם הבסיסית אינם מספקים. דאגו עבור המאבטחים שלכם להדרכה איכותית על ידי מדריכים ברמה גבוהה. כמו כן, עדכנו אותם אחת לכמה זמן בחידושים ובשינויים בתחום האבטחה.
  3. גייסו מאבטחים איכותיים – אם אתם חברת אבטחה שעוסקת במשימות מורכבות הדורשות מהמאבטחים יכולות אישיות גבוהות, עליכם לוודא כבר בתהליך הגיוס כי מדובר במועמדים בעלי נתונים אישיים מצוינים. ודאו כי המאבטחים שאתם מגייסים לחברה נמצאים בכושר טוב, בצעו להם ראיון ראשוני ועמדו על יכולותיהם.
  4. היפגשו עם הגופים להם אתם מספקים אבטחה – נסו לקבוע פגישות אחת לכמה זמן עם הגוף עבורו אתם מספקים שירותי אבטחה – בין אם מדובר באבטחת מתקנים הקשורים אליו או בשירותי אבטחת אישים למשל. חשוב להבין אם הלקוח שלכם מרוצה מאיכות האבטחה או לא, ואם לא, להבין אילו נקודות חשובות הוא מעוניין לחזק.


סגור לתגובות.