5 טיפים לאבטחת הבית בזמן שאתם בחו"ל

01.07.2013

יציאה לחו"ל היא הזדמנות נהדרת להתרענן משגרת היום, אבל עליכם לחשוב מה קורה כאשר אין אף אחד בביתכם, במיוחד אם מדובר בבית פרטי. פורצים רבים מנצלים את ההזדמנות כדי לבצע את זממם בזמן שאתם בחופשה. הנה חמישה פתרונות אבטחה שיעזרו לכם לצאת לחופשה בראש שקט.

  1. בני טל - אבטחת הבית בזמן החופשה

    בני טל – אבטחת הבית בזמן החופשה

    לא לצבור דואר בתיבה. פורצים מתוחכמים מחפשים יעדים לא מאוישים לפריצה, ופיתחו שיטה למצוא כאלו: חיטוט בתיבות הדואר. אחד הסימנים לכך שאדם נמצא בחו"ל הוא תיבת דואר שלא רוקנה. כך יודעים הפורצים שכנראה אין אף אחד בבית. יש לדאוג שהתיבה לא תתמלא – להשהות מנוי לעיתון לדוגמא, לבקש מדואר ישראל לא להניח את המכתבים בתיבה שבבית, או אפילו לבקש מהשכנים לאסוף את המכתבים בימים שאתם לא נמצאים.

  2. אורות מחוץ לבית. לעתים, הפתרון הטוב ביותר לאבטחה של הבית היא להרתיע את הפורצים ושאר הפושעים ולא לגרום להם לחשוב על כניסה לבית. הפורצים בדרך כלל ממתינים לשעת לילה כדי לבדוק באילו בתים ישנם אנשים. אורות חיצוניים עם חיישני תנועה שנדלקים כשאדם מסוים נכנס לאזור, עשויים להרתיע את הפורצים עוד לפני שהם נכנסים לבית.
  3. אורות בתוך הבית. כדי ליצור תחושה שקיימים אנשים בתוך הבית, ניתן לכוון מראש הדלקה וכיבוי של אורות באמצעות טיימר פשוט. הדבר יוצר אשליה של תנועה בבית וחיים שמתנהלים כרגיל, ועשוי בהחלט לגרום לגנבים לוותר על כניסה לבית שלכם. פתרון אבטחה זה נחשב לפשוט במיוחד.
  4. אל תשאירו מפתח לשכנים בחוץ. אם למשל ישנה חיית מחמד בתוך הבית שצריך להאכילה ולהוציאה, בדרך כלל נעשית פנייה לשכנים כדי שיעשו זאת עבורכם. הקפידו לא להשאיר להם מפתח מתחת לשטיח, ובטח שלא לכתוב להם הוראות כניסה בקרבת הבית. הפורצים מחפשים את הטעויות הקטנות האלה שיקלו עליהם את החיים. לכן, יש לתת להם את המפתחות וההוראות באופן אישי.
  5. התקנת אמצעי אבטחה. כל חברת אבטחה תמליץ לכם על התקנה של אמצעים כאלו בבית. מדובר במערכות אבטחה היקפיות ופנימיות שטוב שיהיו בבית גם כשאתם בארץ. בנוסף, בבתים פרטיים מומלץ להתקין מצלמות אבטחה. כעת נותר לקוות שהחופשה שלכם תהיה נעימה ככל האפשר.

 צפו: טיפים חשובים לאבטחה של הבית בזמן שאתם בחו"ל:

חברת האבטחה BTS הוקמה לפני יותר מ-30 שנה על ידי אל"מ (מיל.) בני טל, שנחשב לאחד מראשוני תחום אבטחת האישים למגזר הפרטי. כיום החברה פועלת בארץ ובעולם ובעלת ארבע זרועות מרכזיות. ניתן ליצור קשר 24 שעות ביממה בטלפון 03-5272874/9.קטגוריות:מאמרים

סגור לתגובות.