5 סוגים של מערכות אזעקה לאבטחת הבית

18.06.2013

מערכת אזעקה היא חלק חשוב מאוד באבטחת הבית. במאמר אחר דיברנו על בחירת מערכת אזעקה לבית, וכעת נדבר על מערכות האזעקה עצמן.

בני טל - סוגי אזעקות לבית

בני טל – סוגי אזעקות לבית

בעשורים האחרונים, אחד מפתרונות האבטחה המוצעים הן על ידי יועצים והן על ידי חברות אבטחה, הוא מערכת שתתריע כי משהו לא בסדר במבנה מסוים, באופן אוטומטי. מערכות האזעקה הן אופציה נהדרת לא רק לשם הגנה על הבית ותכולתו, אלא גם לשם השקט הנפשי כשלא נמצאים במקום.

חמישה סוגים של מערכות אזעקה לאבטחה טובה

  1. גלאי תנועה. מערכת האזעקה הזו משמשת לזיהוי תנועה בבית באמצעות שימוש בגלאים קוליים או גלאי אינפרא אדום, בכל זמן שהיא מוגדרת לפעול.
  2. מתגים מגנטיים. המתגים האלו מותקנים על החלונות, הדלתות ופתחי הבית השונים. האזעקה תתריע בכל פעם כשמתרחשת פתיחה של דלת או חלון, על פי הגדרה.
  3. מערכת טלוויזיה במעגל סגור. צורה זו של מערכת אזעקה כרוכה בשימוש בציוד הקלטת וידאו, כדי לעקוב אחר פעילות בנקודות אסטרטגיות ברחבי הבית. במקרים רבים ישנו מאבטח שתפקידו פיקוח על מסכי הטלוויזיה המשדרים את הנעשה בבית.
  4. לחצן מצוקה. ניתן להציב לחצני מצוקה בנקודות שונות ברחבי הבית, שתפקידם להזעיק את המשטרה במקרה חירום לא מתוכנן, כמו פריצה אלימה או צורך בחילוץ.
  5. מערכת גילוי אש. מערכות שכאלה יכולות להיות מותקנות בבית ובעת גילוי של עשן או אש, הן מודיעות מיד למכבי האש כדי למנוע דליקה גדולה ולהזעיק אותם למקום.

ליצירתיים שביניכם: צפו בהתקנת גלאי תנועה על המחשב הנייד:

חברת האבטחה BTS הוקמה לפני יותר מ-30 שנה על ידי אל"מ (מיל.) בני טל, שנחשב לאחד מראשוני תחום אבטחת האישים למגזר הפרטי. כיום החברה פועלת בארץ ובעולם ובעלת ארבע זרועות מרכזיות. ניתן ליצור קשר 24 שעות ביממה בטלפון 03-5272874/9.קטגוריות:מאמרים

סגור לתגובות.